طرح های آی تک کالا

[vc_row][vc_column][rev_slider_vc alias=”about”][vc_text_separator title=”طرح دیما (برگرفته از دو کلمه Digital و Marketing)” color=”juicy_pink” style=”shadow” border_width=”5″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]اهمیت دیجیتال مارکتینگ این روزها بر کسی پوشیده نیست و این اهمیت تنها به دلیل رشد سریع آن نیست بلکه بدلیل این است که اساسا آینده کسب و کارها بستگی به بازاریابی دیجیتال دارد. در آینده نزدیک تمام اشکال بازاریابی سنتی در شکلی جدید و مطابق با بازاریابی دیجیتال کار خواهند کرد.

 

تیم آی تک کالا سعی نموده است با استفاده از مجموعه ای کامل از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ باعث توسعه فروش محصولات فناورانه و خلاقانه گردد و به عنوان یک واحد بازاریابی و فروش مستقل،  با شرکت ها و کسب و کارهای مختلفی همکاری نماید.

برخی از روش های بازاریابی دیجیتال استفاده شده توسط تیم آی تک کالا عبارتند از:

عقد قرارداد همکاری با سایت دی جی کالا، تخفیفان، نت برگ، ای سام و … برای فروش محصولات مختلف – کانتنت مارکتینگ (بازاریابی محتوا)  و سئو برای محصولات خاص و کمتر دیده شده-درج تبلیغات اینترنتی در سایت های پر بازدید- ویدیومارکتینگ -ایمیل مارکتینگ – اس ام اس مارکتینگ -معرفی محصولات در شبکه های اجتماعی ریپورتاژ آگهی و …[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”28068″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”طرح اینسا (برگرفته از دو کلمه Invention و Sale)” color=”juicy_pink” style=”shadow” border_width=”5″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”28066″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]بسیاری از کارآفرینان در خلق و ایجاد یک محصول جدید و منحصربفرد مهارت دارند اما تعداد زیادی از کارآفرینان از تعیین یا ایجاد بازاری که محصول یا سرویس آنها را تقاضا کند غفلت می ورزند. اگر تحلیل بازار به صورت کاملتری انجام شود و کارآفرین از نتایج آن استفاده نماید، نرخ شکست کسب و کارهای جدید به طور قابل توجهی کاهش خواهد یافت. ضرورت تحقیق بازار به خصوص برای کارآفرینانی که قصد ارایه یک محصول جدید را دارند، بیشتر است.

تیم آی تک کالا با در نظر گرفتن این امر مهم در راستای ارائه یک خدمت انسانی به مخترعین و فناوران، سعی نموده است هرچند کم و کوچک در قسمتی از تحقیقات بازار محصولات  فناور سهیم باشد.

تیم آی تک کالا نمونه اولیه محصول شما را برای ارائه به مشتریان آماده می سازد و سپس با استفاده از کانال های ارتباطی خود محصول را به مشتریان عرضه می دارد. هم در مراحل بازاریابی و هم  پس از خرید محصول توسط مشتریان نکات مطرح شده، مجوزات مورد نیاز، دغدغه ها، پیشنهادات موثر برای بالا بردن کیفیت و بسته بندی محصول و … از جمله مزایایی است که می توان با فروش تستی نمونه محصول اولیه فناوران به آن ها رسید. شاید محصول یک فناور بازاری ندارد و تنها در ذهن خود بازاری بزرگ برای آن در نظر گرفته است، شاید بازار منتظر رونمایی از محصول عالی یک فناور است و ترس فناور از ارائه محصول، در این کار وقفه انداخته است. تاکنون این طرح یکی از طرح های موفق آی تک کالا بوده است و تیم ما مشتاق است تا بر روی محصولات بیشتری این طرح را اجرا نماید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”طرح نیکا (بر گرفته از دو کلمه Need و Customer)” color=”juicy_pink” style=”shadow” border_width=”5″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]در اصول بازاریابی ، نیاز چیزی است که یک مشکل واقعی یا فرضی را حل کند. از سوی دیگر، خواسته چیزی است که داشتنش خوب است. اغلب مشتریان هیچ ایده‌ای راجع به چیزهایی که به آن‌ها نیاز دارند ندارند، آن‌ها فقط می‌دانند که چه چیزهایی را می‌خواهند. هنگامی‌که شما به آن‌ها چیزهایی را که می‌خواهند می‌دهید در درازمدت آن‌ها احساس می‌کنند که در یک رابطه‌ی سودآور قرار دارند که می‌توانند آن را کنترل کنند.

تیم آی تک کالا با ارائه محصولات خود که اکثرا یک نیاز از نیازهای روزمره زندگی افراد را حل میکند در مدت کوتاه فعالیت خود توانسته است توجه و اعتماد مشتریان را جلب نماید و مشتریان زمانی که بدنبال یک محصول خاص و یا یک راهکار برای حل مساله بوجود آمده در زندگی و کسب و کار خود هستند نیاز خود را به تیم آی تک کالا برای رفع مساله و ارائه یک محصول برای رفع آن، اعلام نمایند.

در ادامه در صورت امکان، تیم آی تک کالا نیاز را به تامین کنندگان خود اعلام می دارد و محصول پیشنهادی و سفارشی مورد نظر را برای خریدار تهیه می نماید.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”28067″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content” equal_height=”yes”][vc_column la_animation_duration=”1″ la_animation_delay=”0″ la_animation_iteration_count=”1″ css=”.vc_custom_1549744195027{background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_text_separator title=”پذیرای نظر و پیام شما هستیم.” color=”juicy_pink” style=”shadow” border_width=”5″][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content” equal_height=”yes”][vc_column width=”1/2″ la_animation_duration=”1″ la_animation_delay=”0″ la_animation_iteration_count=”1″ css=”.vc_custom_1549744195027{background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_single_image image=”30737″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″]

[la_divider height=”lg:30px;”][la_divider height=”lg:50px;”][/vc_column][/vc_row]