سوالات متداول آی تک کالا (محصولات شب تاب)

بسته به کیفیت محصول و مواد اولیه، میزان نوردهی متفاوت است، نمونه های آلمانی محصولات ما با یک ساعت شارژ شدن ۲ تا ۴ ساعت نوردهی خواهند داشت و نمونه اسپانیایی با ۱۰ تا ۲۰ دقیقه شارژ، ۳تا ۶ ساعت نوردهی (نور میرا نسبت به نوردهی اولیه) خواهد داشت.

در زمان های قدیم محصولات شب تاب آغشته به مواد رادیواکتیو بودند تا نوردهی خود را حفظ کنند، نمونه ای از این کاربرد استفاده از مواد فسفرسانس در عقربه ساعت های سوییسی قدیمی بود. ولی امروزه با پیشرفت علم شیمی از مواد شیمیایی دیگری چون سیلیکات زیرکونیم، استرانسیوم آلومینات و … که در فرآیندهای مختلف تبدیل به مواد فسفرسانس می شود استفاده می گردد، بهمین دلیل محصولات شب تاب جدید، فاقد مواد رادیواکتیو بوده و هیچ ضرری برای انسان و دیگر موجودات زنده نخواهند داشت.

خیر، چنین محصولاتی محصولات بلک لایت و یا فلورسنت هستند، محصولات شب تاب ما فسفرسانس هستند که با نور محیط اطراف شارژ می شوند و در تاریکی نوردهی دارند و الزامی برای وجود اشعه Uv نیست.

این رنگ نسبت به محصولات موجود نوردهی مناسب و مورد تایید ما را نداشت و از طرفی بسیار شل و آبکی بود و برای پوشش سطوح مختلف محصول مناسبی نبود، به همین دلیل هیچ وقت موجود نخواهد شد تا شما کاربر گرامی با خرید این محصول ضرری را متحمل نشوید.

محصولات شب تاب در روشنایی نور را در خود ذخیره کرده و در تاریکی نور جذب شده را منتشر می کنند. این محصولات با هر منبع نوری شارژ می شوند اعم از:  نورخورشید، لامپ، مهتابی و … . محصولات بلک لایت برای شارژ شدن نیاز به اشعه UV (ماورا بنفش) دارند و با قرار گرفتن در معرض لامپ های خاص UV شارژ می شوند. فروش محصولات بلک لایت به دلیل مضر بودن برای پوست انسان در تعارض با شعار فروشگاه آی تک کالا است و تمامی محصولات شب تاب ارائه شده دوستدار محیط زیست و بدون خطر برای انسان و دیگر موجودات زنده می باشد.

خیر، تمام پودرهای شب تاب، نامحلول در آب هستند و مناسب ترکیب با آب نیستند. از پودر شب تاب به همراه چسب برای ساخت ساعت شب تاب، گلدان شب تاب و … می توان استفاده نمود، همچنین با ترکیب پودر و رزین می توان قالب های شب تاب در اشکال مختلف و سطوح شب تاب ساخت.

نوارچسب های شب تاب با دو عرض متفاوت ۵ سانت و ۱۰ سانت فروخته می شود. فروش این محصولات بصورت متر طول است. یک متر نوارچسب با عرض ۵سانتی متر ۱۲ هزار تومان و یک متر نوارچسب با عرض ۱۰ سانتی متر ۲۲ هزار تومان قیمت دارد.

برای این کار دو روش وجود دارد که بسته به نوع سطح، میتوانید از یکی از روش ها استفاده نمایید:

🔹ترکیب پودرهای شب تاب با رزین اپوکسی شفاف، ایجاد یک مایع روان رنگی و پوشش سطح مورد نظر با این مایع.

🔹استفاده از رنگ شب تاب

سوالات متداول آی تک کالا (دستمال حل شونده در آب)

بله. این محصول طبق قوانین دارای شماره تاییدیه وزارت بهداشت و علامت استاندارد می باشد که بر روی هر بسته دوقولوی دستمال درج شده است، مشتریان عزیز می توانند بدون هیچ نگرانی ای از این محصول استفاده نمایند.

در حال حاضر خیر. بدلیل حاشیه سود پایین دستمال، ارسال کمتر از ۱ کارتن ۲۴ تایی دستمال برای ما توجیه اقتصادی نخواهد داشت. در آینده با عرضه به فروشگاه های زنجیره ای شما خریدار محترم قادر به خرید بسته تکی نیز خواهید بود.

این محصول سفارشی تولید می شود. فناور این محصول یکی از اعضای تیم ماست و یک کارخانه بطور سفارشی با فرمولاسیون ما و بسته بندی خود، این دستمال را تولید میکند. بعد از ثبت برند و حفظ مالکیت معنوی قصد داریم با برند و بسته بندی خودمان به فروشگاه ها و مراکز خرید ارائه دهیم. در حال حاضر اگر سفارشی داشته باشید فروش و عرضه به مشتری فقط از طریق آی تک کالا بصورت انحصاری صورت خواهد گرفت.

این دستمال مانند دیگر دستمال های توالت موجود در بازار است با این تفاوت که بافت دستمال بهبود یافته و با قرار گرفتن در آب بافت خود را از دست می دهد و به مرور زمان مشکل گرفتی لوله های فاضلاب رخ نخواهد داد. باقی مانده دستمال به طور کامل محو نخواهد شد چنین انتظاری مخالف قانون بقای ماده است.

سوالات متداول آی تک کالا (لکه بر و شوینده تخصصی)

شما می توانید برای این کار از محلول برچسب کن در دو نوع غلیظ و رقیق استفاده نمایید. با خیس نمودن جای چسب با محلول برچسب کن و قدری صبر به مدت ۲ تا ۳ دقیقه جای چسب با روشی آسان تر از بین خواهد رفت. در نظر داشته باشید که این محلول عمل کندن برچسب را فقط راحت تر خواهد کرد و انتظار آب و ذوب شدن برچسب را نداشته باشید.

این محلول با نتیجه فوری و دستور مصرف بسیار آسان، محلولی بی نظیر و عالی برای از بین بردن سیاهی مس است. کافیست فیلم تست محصول را مشاهده نمایید تا نتیجه را ببینید.

این محصول برای استفاده در داخل ظروف مسی تولید شده استف مشتریان باید در نظز داشته باشند اگر قلع سوخته شده باشد و از بین رفته باشد این محلول مناسب نیست. این محلول مناسب برای مواردی است که پس از پخت و پز با ظروف مسی برای شستشو از این محصول استفاده شود تا قلع کمتر از بین رفته و هزینه سفیدکاری کمتری در آینده پرداخت شود.

بله این محصول مخصوص این کاربرد ساخته شده است و رسوبات و لکه های روغن صنعتی را از روی سطوح مختلف پاک خواهد کرد. در نظر داشته باشید که در صورت قدیمی بودن لکه ها و رسوبات نیاز به صبوری بیشتر و تکرار شستشوی روزانه سطح با محلول است.

برچسب و لیبل بر روی سطح می چسبد ولی به راحتی بدون گذاشتن هیچ اثری از چسب، جدا می شود. مدت ماندگاری ۱ سال می باشد و سطح شما یک سال ضدبرچسب خواهد شد.

شامپو استیل قادر به براق و نو کردن تمام سطوح استیل اعم از کابین آسانسور، دستگیره و نرده های ساختمان استیل، سینک ظرفشویی، هود و … خواهد بود. این محصول در دو نوع گرید خانگی و صنعتی به مشتریان عرضه خواهد شد.

سوالات متداول آی تک کالا (ارسال سفارشات)

مشتریان ساکن تهران

۱: الوپیک (پس کرایه و پرداخت هزینه توسط مشتری)

۲: اسنپ باکس (پس کرایه و  پرداخت هزینه توسط مشتری)

۳: پست پیشتاز (پرداخت مبلغ 13٫۰۰۰ تومان هنگام خرید محصول)

مشتریان ساکن شهرستان

۱: پست پیشتاز (پرداخت مبلغ 15٫۰۰۰ تومان هنگام خرید محصول)

۲: کالارسان (پس کرایه و  پرداخت هزینه توسط مشتری)

به اطلاع مشتریان عزیز می‌رساند، برای خریدهای بالاتر از 300000 تومان هزینه ارسال رایگان خواهد بود.

  • سفارش‌های تهران

مدت زمان تحویل کالا در تهران بسته به موجودی کالا و ترافیک کاری از ۱۲ ساعت کاری تا ۲ روز کاری می باشد.  ساعات تحویل کالا از ساعت ۱۰ تا ۱۹ می‌باشد.  لازم به ذکر است حضور مشتریان عزیز در این بازه زمانی در محل تحویل کالا الزامی است.

  • سفارش‌های شهرستان

سفارش هایی که بعد از  ساعت ۱۲:۰۰ ظهر  ثبت شده باشند (پس از بررسی موجودی) اولین روز کاری بعد از روز ثبت سفارش تحویل اداره پست شده و پیامک وضعیت سفارش به  مشتریان عزیز ارسال خواهد شد. در حال حاضر تمام سفارشات پستی آی تک کالا در روزهای شنبه تا 4 شنبه توسط پست پیشتاز ارسال می گردد.

امکان پرداخت هزینه در محل تا مرداد ۱۳۹۷ فعال بود ولی به دلیل هزینه بر بودن و اتلاف وقت برای رسیدگی به سفارشات ارسالی و عدم کنترل آی تک کالا بر ارسال مرسوله های پستی (به دلیل ارسال توسط خدمات COD) این امکان غیر فعال گردید. سعی نموده ایم با گرفتن نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت بازگشت وجه ۷ روزه اعتماد مشتریان عزیز در هنگام خرید را جلب نماییم.

عضویت در خبرنامه